+420 581 070 832

Realizace a renovace střech
střechy Jaromír Hrabal, Prostějov

Naše firma Jaromír Hrabal byla založena v roce 1997. Za tu dobu si vytvořila dobré jméno v oblasti střech. Pravidelně se účastníme školení na všechny používané materiály. U naší firmy je možné si objednat jakékoliv střechy na klíč, neboť zabezpečuje tesařské práce, pokrývačské práce a klempířské práce.

Dále nabízíme odborné montáže hromosvodů včetně revizí, poradenskou činnost k řešení střechy. Vyhotovení cenových nabídek na střešní plášť je zdarma!

Kvalitu střech dokazují reference

Zakázky získáváme především na doporučení, obracejí se na nás zákazníci, kteří chtějí pomoci s řešením střešního pláště. Samozřejmě jsou i zákazníci, kteří jsou již předem rozhodnuti, kterou krytinu si chtějí dát na střechu. Bohužel, ne vždy je jejich přání reálné z pohledu sklonu střešního pláště nebo provedení různých detailů na střeše. S těmito zákazníky se vede diskuse o možných jiných materiálech a o možnosti náhradního řešení.

Postup práce klempířů, tesařů a pokrývačů >>>

Naše firma dává důraz především na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků, tj. kvalitní podstřešní folie, lepící olověné pásy nároží, odvětrávací prvky dle doporučení výrobce a v neposlední řadě silnější latě. Pro zákazníka, který o těchto kvalitních materiálech bohužel většinou nemá přehled, je mnohdy rozhodující konečná cena než vysvětlení, zač peníze vydává. Někdy je to pro nás nevysvětlitelné, neboť každý by si měl uvědomit, že střecha je investice na 50 a více let.

Prohlédněte si námi realizované střechy a izolace >>>

Renovace střech

Vaše jméno (povinné pole)

Váš email (povinné pole)

Váš telefon

Text zprávy (povinné pole)

Kontaktujte klempíře

Jaromír Hrabal
Hrubčice 301, 789 21 Prostějov

telefon: +420 581 070 832
mobil: +420 731 486 978
e-mail: jaromir.hrabal@tiscali.cz